Podziękowania

Dziękuję rodzicom uczniów z klasy II za pomoc podczas organizacji przedstawienia Jasełkowego w szkole. Dziękuję za przygotowanie strojów dla dzieci, za dekorowanie i sprzątanie sali gimnastycznej. Dziękuje również za pomoc w organizacji występu Jasełkowego w kościele parafialnym św. Piotra i Pawła w Widomej.

Dziękuję wszystkim aktorom z klasy II, III i I za wspaniałe kreowanie postaci!
Szczególne podziękowanie kieruje dla panów : Dariusza Gieras, Piotra Fimy i Grzegorza Rożka za wspaniałe kreowanie postaci Żydów i Diabła. Postacie przez panów grane nabrały nowego oblicza i zmieniły charakter całego przedstawienia. Dziękuję!!!

Dziękuję również rodzicom uczniów z kółka teatralnego za przygotowanie strojów dla dzieci.

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Szot za wkład w przygotowania do obchodów 100-lecia szkoły oraz wykonanie i przekazanie w darze kopii kroniki szkolnej.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Barbary i Andrzeja Stopińskich za przechowanie elementów placu zabaw w czasie remontu.

Serdeczne podziękowania dla Pani Alicji Kurowskiej za podarowanie książek do biblioteki szkolnej.

Wychowawczynie z Punktu Przedszkolnego „Biedroneczki” serdecznie dziękują Paniom: Annie Palik, Małgorzacie Socha, Adrianie Kurbiel, Annie Pycia i Ewelinie Polak za przygotowanie pysznego poczęstunku na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Szkolny koordynator akcji „Odblaskowa Szkoła” serdecznie dziękuje Pani Joannie Pobędza za przygotowanie i wydrukowanie podziękowań i dyplomów na potrzeby konkursu.

Serdecznie dziękujemy Prezesowi OSP w Widomej Panu Tadeuszowi Kurbielowi a także druhom Grzegorzowi Szydło, Wojciechowi Kupczykowi, Krzysztofowi Kucali i Stanisławowi Gawrońskiemu za miłe spotkanie, poświęcony czas oraz demonstrację sprzętu strażackiego.

Dzieci z Punktu Przedszkolnego „Biedroneczki”, Oddziałów Przedszkolnych „A”, „B”, „C , klasy I
i wychowawczynie.

Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Krawczyk za wyplewienie przyszkolnych ogródków.

Koordynator projektu "Spotkajmy się w bibliotece" składa serdeczne podziękowania Pani Annie Szot (Foto-Nostalgia) za pomoc w ocenie prac konkursowych, przewodniczenie prac jury i fachową obróbkę zwycięskich prac. Dodatkowe podziękowania należą się także Pani Elżbiety Cyganek, która pomogła wybrać najlepsze "Selfie z książką", "Kreatywne fotografie" i "Poduszki do książki".

Społeczność szkolna pragnie podziękować Państwu Agacie i Grzegorzowi Stachoń-Grzesiczek za pomoc w przygotowaniach spotkań autorskich w naszej szkole.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Kmicie za rozsypanie kamieni na placu przed szkołą.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Oświatowych składa serdeczne podziękowania dla Państwa Kupczyk za przeniesienie koszy.

Wychowawczynie z Punktu Przedszkolnego „Biedroneczki” serdecznie dziękują Paniom: Paulinie Klicie, Joannie Zawiślan i Małgorzacie Socha za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do Opery Krakowskiej.

Nauczyciel języka polskiego serdecznie dziękuje Państwu Esterze i Krzysztofowi Kucalom za zapewnienie transportu uczestnikom wyjazdu do Krakowa po odbiór nagród w ramach konkursu na reklamę.

Wychowawczyni klasy czwartej składa serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w organizację balu karnawałowego – Pani Wioletcie Matykiewicz za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz Panu Dominikowi Górce za ustawienie ławek i przeprowadzenie zabaw integracyjnych w sali gimnastycznej.

Wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego „B” serdecznie dziękuje Paniom:
Agacie Stachoń-Grzesiczek, Annie Klupa, Marlenie Kozubek,
Małgorzacie Krawczyk, Elwirze Żuradzkiej, Agnieszce Fundament
oraz Marioli Matykiewicz
za pomoc w przygotowaniu spotkania wigilijnego.

Wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego „B” serdecznie dziękuje
Pani Annie Szot
za obsługę fotograficzną spotkania wigilijnego.

Wychowawczyni klasy VI bardzo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom
zaangażowanym w organizację wigilii klasowej.
Szczególne podziękowania dla Pani Anety Cieślik oraz Pani Agaty Siwek,
za przygotowanie stołu wigilijnego oraz upieczenie ciast,
Pani Agnieszce Jędrzejowskiej za zakupy; a także duże podziękowania dla
Pani Alicji Kurowskiej za przygotowanie uszek oraz dla Pana Andrzeja Fundament
za przygotowanie tradycyjnego wigilijnego barszczu.

Wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego „B” serdecznie dziękuje Paniom:
Agacie Stachoń-Grzesiczek, Annie Klupa, Marlenie Kozubek,
Małgorzacie Krawczyk, Elwirze Żuradzkiej, Agnieszce Fundament
oraz Marioli Matykiewicz
za pomoc w przygotowaniu spotkania wigilijnego.

Wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego „B” serdecznie dziękuje
Pani Annie Szot
za obsługę fotograficzną spotkania wigilijnego.

Wychowawca klasy drugiej składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania do jasełek i uroczystej wigilii: za przygotowanie podkładów muzycznych - Panu Jakubowi Mrajcy, za dekorowanie sali oraz późniejsze posprzątanie – Paniom Anecie Bubak, Agnieszce Fundament, Urszuli Janickiej, Dorocie Kmicie, Katarzynie Mrajcy, Agnieszce Oćwiei, Sylwii Pałetko, Marcie Petlic, Agacie Stachoń-Grzesiczek, Agnieszce Rosół, Panu Marcinowi Ciarankowi, Państwu Alicji i Michałowi Kurowskim oraz Esterze i Krzysztofowi Kucalom wraz z pracownikami, a także Panu Wojciechowi Laskiewiczowi za przygotowanie podestu.

Wychowawczyni klasy III serdecznie dziękuje Rodzicom uczniów za przygotowanie poczęstunku na Andrzejki oraz za pomoc św. Mikołajowi w przygotowaniu upominków.

Koordynator projektu „Fantastyczny świat literatury” składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom uczniów z klasy II i III, którzy zaangażowali się w spotkania i wspierali dzieci w lekturowych zmaganiach. W sposób szczególny dziękuję paniom Joannie Pobędzy i Dorocie Warszawskiej za pomoc w organizacji finałowego spotkania a także panu Jakubowi Mrajcy za uczestnictwo w zajęciach razem z córką.