Rok 2014/2015

SZKOLNE KOŁO CARITAS W AKCJI

W nowym roku szkolnym 2014/15 Szkolne Koło Caritas im. Św. Jana Pawła II w Widomej kontynuuje swą działalność. Rozpoczynamy ją od szczerych podziękowań za lata pracy, służby i ogromu serca włożonego dla dobra innych ludzi dla naszych byłych uczniów kl. VI. Niech dobry Bóg Wam hojnie błogosławi! Dziękujemy!

Nadal swe siły i energię skupiamy na Hospicjum w Miechowie, Domu Dziecka w Sieborowicach oraz zbieramy nakrętki i zużyte baterie, tym razem dla niepełnosprawnego Waldka. Zapraszamy wszystkich ludzi do włączenia się w te i inne akcje, jakie przez cały nowy rok szkolny 2014/15 będziemy podejmować.

Aby SKC mogło sprawnie działać, zostały przeprowadzone wybory do zarządu. Oto nowi zarządzający:

Przewodniczący: Justyna Matykiewicz

Zastępca przewodniczącego: Monika Kowal

Skarbnik: Patryk Fima, Patrycja Lipka

Sekretarz: Michał Piekara

Gratulujemy i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz mnóstwa szlachetnych akcji dla dobra drugiego człowieka. Szczęść Boże!

Swoje serce z SKC pragnie podzielić cała kl. IV, która chętnie wyraziła zgodę, aby być jej nowymi członkami. Nowi członkowie oficjalnie do SKC zostaną włączeni w niedzielę miłosierdzia Bożego i wtedy również w kościele z rąk Ks. Proboszcza otrzymają legitymacje SKC. Niech zapał, który Was ożywia, nigdy nie zgaśnie!

POLA NADZIEI