Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Dowóz do szkoły: poniedziałek – piątek :

 

SP Iwanowice - godz. 6.45
Maszków Kamieniec – 6.50
Maszków przystanek – 6.52
Maszków remiza – 6.54
Maszków koło Krzyża – 6.56
Maszków E7 – 6.58
Zalesie Wola Więcławska – 7.01
Zalesie krzyżówka – 7.03
Zalesie remiza – 7.05
Zaborze – 7.10
Domiarki - Cichy Gaik – 7.15
Szkoła w Widomej – 7.20

 

Odwóz uczniów ze szkoły: poniedziałek, czwartek i piątek:

 

Szkoła w Widomej – godz. 14.10
Zaborze – 14.15
Domiarki - Cichy Gaik – 14.18
Zalesie remiza – 14.23
Zalesie krzyżówka – 14.25
Zalesie Wola Więcławska – 14.27
Maszków E7 – 14.32
Maszków koło Krzyża – 14.34
Maszków remiza – 14.36
Maszków przystanek – 14.38
Maszków Kamieniec – 14.40
SP Iwanowice – 14.45

 

Odwóz uczniów ze szkoły: wtorek - środa :

 

Szkoła w Widomej – godz. 14.50
Zaborze – 14.55
Domiarki - Cichy Gaik – 14.58
Zalesie remiza – 15.03
Zalesie krzyżówka – 15.05
Zalesie Wola Więcławska – 15.07
Maszków E7 – 15.12
Maszków koło Krzyża – 15.14
Maszków remiza – 15.16
Maszków przystanek – 15.18
Maszków Kamieniec – 15.20
SP Iwanowice – 15.25