Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Klasa KLASA II

Wychowawca

Ewelina Kańczuga

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
08:55 - 09:40 J.angielski 210 Anna Motyka
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
11:40 - 12:25 Zajęcia komputerowe 005 Anna Motyka
12:45 - 13:30 Edukacja wczesnoszkolna 005 Ewelina Kańczuga
13:40 - 15:20 SKS od godziny 13.40 do 14.25 odbywają się zajęcia plastyczne z p. Elwirą Żuradzką, dla dzieci niebiorących udziału w zajęciach SKS organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
15:25 - 16:00 Zajęcia świetlicowe 005 Elwira Żuradzka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
08:55 - 09:40 Religia 210 Grzegorz Rożek
09:50 - 10:35 J.angielski 210 Anna Motyka
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
12:45 - 14:25 Koło teatralne od godziny 12.45 do 13.30 odbywają się zajęcia wyrównawcze, dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach koła teatralnego organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Magdalena Wójcik
14:35 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Ewelina Kańczuga

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia świetlicowe 005 Elwira Żuradzka
08:55 - 09:40 Religia 210 Grzegorz Rożek
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
11:40 - 12:25 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
12:45 - 13:30 Zaj. wyrównawcze Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównawczych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 210 Ewelina Kańczuga
13:40 - 14:25 Zajęcia taneczne Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach tanecznych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 109
14:35 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Paulina Kucharczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia świetlicowe 005 Elwira Żuradzka
08:55 - 09:40 J.angielski 005 Anna Motyka
09:50 - 10:40 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
11:40 - 12:25 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
12:45 - 13:30 Zaj. rozwijające podczas zajęć rozwijających istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia korekcyjno - kompensacyjne prowadzone przez p. Marzenę Gumulę 210 Ewelina Kańczuga
13:40 - 14:25 Gimnastyka korekcyjna Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
14:35 - 16:00 Basen Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach na basenie odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 Marzena Gumula

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia świetlicowe 005 Elwira Żuradzka
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
11:40 - 12:25 Edukacja wczesnoszkolna 210 Ewelina Kańczuga
12:45 - 14:25 Zajęcia świetlicowe 005 Ewelina Kańczuga