Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Klasa KLASA III

Wychowawca

Magdalena Wójcik

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
09:50 - 10:35 J.angielski 202 Anna Motyka
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
11:40 - 12:25 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
12:45 - 13:30 Zaj. wyrównawcze Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównaczych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 202 Magdalena Wójcik
13:40 - 14:25 SKS Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach SKS odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 oraz zajęcia plastyczne prowadzone przez p. Elwirę Żuradzką sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
14:35 - 15:20 SKS Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach SKS odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe 011 Anna Motyka
08:55 - 09:40 J.angielski 202 Anna Motyka
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
10:45 - 11:30 WF sala gimnastyczna Magdalena Wójcik
11:40 - 12:25 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
12:45 - 14:25 Koło teatralne Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach koła teatralnego odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 202 Magdalena Wójcik
14:35 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Ewelina Kańczuga

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
09:50 - 10:35 WF sala gimnastyczna Magdalena Wójcik
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
11:40 - 12:25 Religia 202 Grzegorz Rożek
12:45 - 13:30 Zajęcia świetlicowe 005 Tomasz Palonek
13:40 - 14:25 Zajęcia taneczne Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach tanecznych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 109 Julia Guguła
14:35 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Paulina Kucharczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 J.angielski 202 Anna Motyka
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
09:50 - 15:35 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
10:45 - 11:30 WF 202 Magdalena Wójcik
11:40 - 12:25 Religia 202 Grzegorz Rożek
12:45 - 13:30 Zaj. rozwijające Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach rozwijających odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 202 Magdalena Wójcik
13:40 - 14:25 Zajęcia świetlicowe 005 Ewelina Kańczuga
14:35 - 16:00 Basen Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach na basenie odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 Marzena Gumula

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zaj. wyrównawcze 202 Magdalena Wójcik
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna 202 Magdalena Wójcik
11:40 - 12:25 Gimnastyka korekcyjna sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
12:45 - 14:25 Zajęcia świetlicowe 005 Ewelina Kańczuga