Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Klasa KLASA IV

Wychowawca

Karolina Sarota

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 203 Monika Kalawska
08:55 - 09:40 J.polski 209 Karolina Sarota
09:50 - 10:35 Godzina wychowawcza 013 Karolina Sarota
10:45 - 11:30 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
11:40 - 12:25 J.angielski 013 Marta Kucharska-Gurbiel
12:45 - 13:30 Muzyka 209 Agnieszka Dynek
13:40 - 14:25 Plastyka Beata Gaździcka
14:35 - 16:10 Zespół wokalny Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach zespołu wokalnego organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Agnieszka Dynek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Koło dziennikarskie Karolina Sarota
08:00 - 08:45 Zaj. wyrównawcze z matematyki Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównawczych organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Monika Kalawska
08:55 - 09:40 Matematyka 011 Monika Kalawska
09:50 - 10:35 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
10:45 - 11:30 J.polski 203 Karolina Sarota
11:40 - 12:25 J.polski 203 Karolina Sarota
12:45 - 13:30 J.angielski 013 Marta Kucharska-Gurbiel
13:40 - 14:25 Zaj. rozwijające j. polski Karolina Sarota
Zaj. wyrównawcze j. angielski Marta Kucharska-Gurbiel
14:35 - 15:20 SU Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach SU organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Marta Kucharska-Gurbiel

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
08:55 - 09:40 Przyroda Paulina Fluśniak
09:50 - 10:35 J.polski 013 Karolina Sarota
10:45 - 11:30 Religia 209 Grzegorz Rożek
11:40 - 12:25 Technika 203 Elwira Żuradzka
12:45 - 13:30 Matematyka 203 Monika Kalawska
13:40 - 14:25 Zaj. wyrównawcze j. polski Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównawczych organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Karolina Sarota
14:35 - 16:10 Koło teatralne Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach koła teatralnego organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Joanna Wieczorek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 203 Monika Kalawska
08:55 - 09:40 Religia 013 Grzegorz Rożek
09:50 - 10:35 WF sala gimnastyczna Marzena Gumula
10:40 - 11:30 Informatyka 011 Tomasz Palonek
11:40 - 12:25 J.polski 011 Karolina Sarota
12:45 - 13:30 J.angielski 013 Marta Kucharska-Gurbiel
13:40 - 14:25 Kółko komputerowe Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach kółka komputerowego organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 011 Tomasz Palonek
14:35 - 16:10 Basen Uczniowie jeżdżą na basen co dwa tygodnie. W innych terminach w naszej szkole odbywają są zajęcia SKS, dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach SKS lub basenowych organizowana jest świetlica w sali 005 Marzena Gumula

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 011 Katarzyna Kobendzowska-Grzegórzko
08:55 - 09:40 Matematyka 011 Monika Kalawska
09:50 - 10:35 J.angielski 013 Marta Kucharska-Gurbiel
10:45 - 11:30 Przyroda 209 Paulina Fluśniak
11:40 - 12:25 J.polski 209 Karolina Sarota
12:45 - 13:30 Kółko przyrodnicze Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach koła przyrodniczego organizowane są zajęcia świetlicowe w sali 005 Paulina Fluśniak
13:40 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Karolina Sarota