Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Klasa KLASA V

Wychowawca

Joanna Wieczorek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 J.polski 203 Joanna Wieczorek
08:55 - 09:40 J.angielski 013 Marta Kucharska-Gurbiel
09:50 - 10:35 Godzina wychowawcza 011 Joanna Wieczorek
10:45 - 11:30 Matematyka 203 Monika Kalawska
11:40 - 12:25 Muzyka Agnieszka Dynek
12:45 - 13:30 Przyroda 203 Paulina Fluśniak
13:40 - 14:25 Informatyka 013 Tomasz Palonek
14:35 - 16:10 Zespół wokalny Agnieszka Dynek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Koło dziennikarskie Karolina Sarota
08:00 - 08:45 Kółko j. polski
08:55 - 09:40 J.polski 209 Joanna Wieczorek
09:50 - 10:35 Matematyka 013 Monika Kalawska
10:45 - 11:30 Religia 011 Grzegorz Rożek
11:40 - 12:25 J.niemiecki 011 Bożena Lisowska
12:45 - 13:30 WF sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
13:40 - 14:25 WF sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
14:35 - 15:20 SU Marta Kucharska-Gurbiel

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Zaj. rozwijające matematyka Monika Kalawska
08:00 - 08:45 Zaj. wyrównawcze j. polski Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównawczych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005 Joanna Wieczorek
08:55 - 09:40 J.niemiecki 011 Bożena Lisowska
09:50 - 13:35 Religia 013 Grzegorz Rożek
10:45 - 11:30 Matematyka 203 Monika Kalawska
11:40 - 12:25 J.polski 209 Joanna Wieczorek
12:45 - 13:30 Historia 011 Katarzyna Kobendzowska-Grzegórzko
13:40 - 14:25 Zaj. wyrównawcze j. angielski Podczas zajęć wyrównawczych istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia koła komputerowego prowadzone przez p. Ewę Curyło Marta Kucharska-Gurbiel
14:35 - 16:10 Basen Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach na basenie odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005. Co dwa tygodnie basen naprzemiennie z zajęciami SKS Marzena Gumula

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Zaj. wyrównawcze z matematyki Monika Kalawska
08:00 - 08:45 J.angielski Marta Kucharska-Gurbiel
08:55 - 09:40 J.polski 209 Joanna Wieczorek
09:50 - 15:35 Przyroda 203 Paulina Fluśniak
10:45 - 11:30 WF sala gimnastyczna Paulina Kucharczyk
11:40 - 12:25 Plastyka Beata Gaździcka
12:45 - 13:30 Kółko przyrodnicze Paulina Fluśniak
Zaj. rozwijające j. angielski Dla uczniów niebiorących udziału w zajęciach wyrównawczych odbywają się zajęcia świetlicowe w sali 005
13:40 - 15:20 Zajęcia świetlicowe 005 Karolina Sarota