Aktualności

11 stycznia 2017 16:53 | Aktualności

KONKURS CZYTELNICZY - PODEJMIJ WYZWANIE 2017!

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Czytelniczym, którego celem będzie wyłonienie najbardziej wytrwałego czytelnika.

Na czym polega wyzwanie?
Twoim zadaniem jest przeczytanie 12 książek, które będą pasować do jednego z kryterium znajdującego się w tabelce poniżej. Jak przystąpić do konkursu? To proste! Wystarczy z biblioteki zabrać kartkę, na której będziesz wpisywać przeczytane książki, i oddać się lekturze!

Kto zwycięża?
Nagrody zostaną rozlosowane wśród czytelników, którzy przeczytają 12 książek pasujących do podanych kryteriów.

Co można wygrać?
Biorąc udział w konkursie wygrywasz wstęp do fascynującego świata książek, masz szansę na poznanie nowych miejsc i ludzi, a także poszerzasz swoje horyzonty.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe i dodatkowe oceny z języka polskiego lub edukacji polonistycznej.


Reguły gry:

1. Jedna książka może być wykorzystana do spełnienia tylko jednego kryterium, co oznacza, że jeżeli wybierasz „Pinokia” Carlo Collodiego, to możesz wpisać go do rubryki „autor to mężczyzna, albo „tytuł składa się z jednego słowa”, albo „tytuł to imię” – nie wolno wpisać Ci tej książki w trzech miejscach.
      2. Możesz wpisywać książki, które przeczytałaś/łeś od stycznia 2017 roku – w tabeli nie uwzględniaj książek poznanych w 2016 roku.
         3. Twoja wiedza na temat danej książki zostanie zweryfikowana – do tabeli wpisuj więc tylko pozycje w pełni przeczytane.

Nie poddawaj się! Rozbudź w sobie apetyt na czytanie!

Przeczytano: 481 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: