08 października 2019 10:10 | Aktualności

Podsumowanie akcji SKC

30 września zakończyliśmy zbiórkę sezonowych owoców i warzyw na rzecz podopiecznych hospicjum w Miechowie. Akcja trwała ponad tydzień. W zbiórkę zaangażowało się bardzo dużo osób, dzięki czemu udało się zebrać naprawdę imponującą ilość potrzebnych produktów. Zebrane owoce i warzywa jeszcze tego samego dnia trafiły do miechowskiego hospicjum. Tak szybkie zorganizowanie wyjazdu było możliwe dzięki uprzejmości Pani Agaty Stachoń- Grzesiczek, która zawiozła nas na miejsce swoim samochodem, a także pomogła przy pakowaniu i przekazaniu zebranych darów. Na miejscu czekała już na nas pani Ewa Wojciechowicz, z którą mieliśmy okazję dłużej porozmawiać na temat tej wyjątkowej placówki i jej podopiecznych. Na pewno ta wizyta długo zostanie w naszej pamięci. Oczywiście przeprowadzenie tej akcji nie byłoby możliwe bez zaangażowania i ofiarności uczniów oraz ich rodziców. Oto lista wszystkich zaangażowanych w akcję uczniów:

Natalia Stachoń-Grzesiczek

Krzysztof Pobędza

Aleksander Kurowski

Oliwia Laskiewicz

Dziękujemy również paniom z obsługi i panu Mateuszowi Muniakowi za pomoc w pakowaniu warzyw i owoców oraz pani Iwonie Mitoraj

za pomoc w koordynowaniu akcji.

Marta Kucharska-Gurbiel